Časté dotazy (FAQ)


   Kdo je to správce restaurace?


   Je to majitel (provozní, správce restaurace), krerý se stará o údaje týkající se restaurace. Správcem restaurace se muže stát i návštěvník restaurace. Správce může upravovat základní údaje o restauraci.

  Kdo se můžu stát správcem restaurace?


   Majitele, provozní a správce restaurace budeme kontaktovat nebo nás mohou kontaktovat , pokud mají zájem upravovat údaje o své restauraci. Návštěvník restaurace, který má zájem upravovat stránku své oblíbené restaurace nás může kontaktovat . Budoucí správce stránky dostane vstupní heslo do editace stránky.

   Kolik hesel má správce a registrovaný hodnotitel?


   Správce má dvě hesla, jedno vloží při registraci a druhé mu bude přiděleno. Běžný uživatel  má jen jedno heslo vložené při registraci.

   Kdo může a nemůže hodnotit restaurace?


   Hodnotit může každý zaregistrovaný návštěvník. Majitele, provozní a správce restaurace hodnotit nemůže.

   Jsem správce, můžu používat HTML tagy při úpravě stránky?


   Ano můžete používat jednoduché formátování textu pomocí HTML tagů.
Například:   (<b>tučný text</b>, <hr> vodorovný oddělovač, <br> nový řádek ... )

   Kdo je autorizovaný hodnotitel?


   Autorizovaný hodnotitel je ten, který od nás obdrží do mailu nabídku na konzumaci v restauraci nebo vyhraje tuto nabídku v soutěži. Bude označen jako autorizovaný hodnotitel ve výpisu hodnocení. Následně provede hodnocení restaurace. Autorizovaným hodnotitelem se může stát jen aktivní uživatel, který hodnotí restaurace.

   Kdo je registrovaný hodnotitel?


   Registrovaný hodnotitel je každý kdo se zaregistruje a má zájem podělit se s ostatními. Může se účastnit soutěží a dalších akcí. Po návštěvě restaurace ji může založit není-li v seznamu a ohodnotit.

   Která restaurace je ve V.I.P. katalogu?


   V katalogu V.I.P. se vypisují pouze sponzoři soutěží a těchto stránek. Sponzorem se může stát každý kdo si objedná reklamu nebo nabídne ceny do soutěží.

 

 

 

Vítejte
Tento WEB Vám pmůže vybrat nejvhodnější restauraci ve městě nebo na cestách. Můžete přidat a ohodnotit restauraci, kterou jste navštívili.


Nejlépe hodnocené ...
Restaurace, které dostanou tři až pět hvězdiček se vypisují do tabulky nejlépe hodnocené, s nižším hodnocením se nevypisují.


V.I.P. katalog
V katalogu V.I.P. se vypisují pouze sponzoři soutěží a těchto stránek. Sponzorem se může stát každý kdo si objedná reklamu nebo nabídne ceny do soutěží.

Reklama - ceník    |    Zapomenuté heslo    |    Mapa stránek    |

Časté dotazy    |    Systémové statistiky    |    ©  2010 - 2011